کاربر میهمان خوش آمدید  |  ورود به پنل کاربری  | 
        امروز : 06 مرداد 1400
 
خوش آمدید

 

حضرت محمد (ص)

مهر خداوندی از آنِ کسی باد که فرزند خود را در نیکو شدنش یاری دهد، بدین گونه که از خطایش در گذرد و برای او دعا کند تا رابطه اش با خدا برقرار باشد

یادآوری

لینک مستقیم

پیش ثبت نام مدارس وابسته به دانشگاه بوعلی سینا

 

از مدرسه چه خبر؟

فضای سبز

کاشت بیش از 100 اصله نهال درختان میوه

کاشت و هرس و گل آرایی حیاط

مردان آفتابی
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
آمار بازدید
خلاصه آمار بازدید


تعداد کاربر آنلاین :  186 نفر
تعداد بازدید :  804693 نفر
عنوان خبر : پذیرفته شدگان ورودی پایه دهم و زمانبندی ثبت نام
بازدید: 935
درج خبر: 1400/04/14
تعداد نظر: 0

سلام

 ضمن تشکر از خانواده ها و دانش آموزان متقاضی ورودی پایه دهم که در فرآیند ثبت نام دبیرستان شرکت نمودند ، اسامی پذیرفته شدگان ورودی پایه دهم سالتحصیلی 1401-1400  دبیرستان پسرانه دانشگاه بوعلی سینا دوره دوم به شرح زیر براساس رشته تحصیلی انتخابی و به ترتیب حروف الفبا اعلام می شود:

1- دانش آموزان پذیرفته شده براساس رشته در زمان بندی زیر با مدارک مورد نیاز همراه یکی از اولیاء  از ساعت 8:30  الی  12  برای ثبت نام مراجعه نمایند.

 

روز ها

تاریخ

پایه

رشته

شنبه یکشنبه و دوشنبه

19 و 20 و 21  تیر ماه

دهم

ریاضی فیزیک

ادبیات و علوم انسانی

سه شنبه چهارشنبه و شنبه

22 و 23 و 26تیر ماه

دهم

علوم تجربی

 
 
 
اسامی دانش آموزان ورودی پایه دهم رشته ریاضی فیزیک 
به ترتیب حروف الفبا
تاریخ ثبت نام : 19 و 20 و 21  تیر ماه  از ساعت:     8:30 الی  12
 
ردیف نام خانوادگی نام
1 الیاسی امیر محمد
2 جمشیدی صالح ماهان
3 چراغعلی امیرحسن
4 حسنی طباطبایی سید محمد معین
5 حسینی اجاق سید کیان
6 خادمی حمید فرزان
7 زراعتی آرش
8 زمانی اهورا
9 سالاری محمدنیما
10 ستاری فر محمد پارسا
11 سروری فر متین
12 سفالی نیما
13 شرانجانی محمد مهدی
14 شیرازیان مهدی
15 شیری ایلیا
16 شیری یادگار محمد
17 فرهادی محمد امین
18 قره باغی ایلیا
19 قیاسوند سپنتا
20 کاظم پور محمدنوید
21 کریمی محمد مهدی
22 کریمی نیا بنیامین
23 کلهری مهدی
24 گلبرگ محمدامین
25 مسگریان نصیر
26 موسوی شایان
27 یوسفی محمد حسین

________________________________________________________________

 

اسامی دانش آموزان ورودی پایه دهم رشته علوم تجربی 
به ترتیب حروف الفبا
تاریخ ثبت نام : 22  و 23 و 24  تیر ماه  از ساعت:     8:30 الی  12
 
 
ردیف نام خانوادگی نام
1 استجلو محمد یوسف
2 اسلامی نیما
3 افشاری حسام
4 انجمیان رامبد
5 بیکمرادی امیرپارسا
6 پاشائی آرمین
7 پرستار محمد
8 پرورش مراد رضا
9 پیرتاجیان پویا
10 جامه بزرگی امیر پویا
11 جاویده ابوالفضل
12 جعفری سعید
13 جلیلیان مهدی یار
14 جنتی محمدمهدی
15 چهارمحالی محمدمهدی
16 حق محمدزاده محمدجواد
17 خانی علی
18 خدابخشی آرمین
19 خلیلی محمد
20 خوش همت آرتین
21 خوشرو محمد حسام
22 رحمتی مهدی
23 رحیمی محمد مهدی
24 روحی اطهر  مانی
25 زمانی محمدسام
26 سرمدی‌پور محمد‌صالح
27 سعادتمند شایان
28 سعیدی محمدرضا
29 شبیری سیدارشیا
30 صالحی متین یاسر
31 عابدی امیررضا
32 عد الت خواه امین
33 عزیزی جاذب حمیدرضا
34 عطائی محمد مهدی
35 علیخانی آرمین
36 عنایتی مدبر محمد مهدی
37 غیاثی محمدحسین
38 فرحی سینا
39 فرهادی کیا
40 قادری عرفان
41 قادریان باربد
42 قاسمی میکاییل
43 قنبری علی
44 قوامی عرشیا
45 گوهری محمد مبین
46 محبی مجید ایلیا
47 محمدی اخوان رادمان
48 محمدیان محمد معین
49 مستقیمان امیررضا
50 موسیوند علی
51 نائینی فرد امیرمهدی
52 ندافیان علی
53 نعیمی مازیار
54 ورمزیار امیر
55 وفادار شنتیا

_______________________________________________________________

 

اسامی دانش آموزان ورودی پایه دهم رشته ادبیات و علوم انسانی
به ترتیب حروف الفبا
تاریخ ثبت نام : 19 و 20 و 21  تیر ماه  از ساعت:     8:30 الی  12
 
ردیف نام خانوادگی نام
1 پنبهء آرین
2 پوینده علی
3 حیدری پویا
4 شریفی علیرضا
5 عربی خواه محمدرضا
6 کامرانی پور محمد امین
7 کریمی آرمین
8 کریمی محمد مهدی
9 مختاری امیرابوالفضل
10 مهرخیر محمد نیما
11 نقی زاده محمد امین
12 وحدت اکمل امیر محمد

 

-----------------------------------------------------------------------

قابل توجه اینکه اسامی دانش آموزان ذخیره از تاریخ 26 تیر ماه در سایت قرار خواهد گرفت.


نظرات شما
هنوز نظری ثبت نشده

 
تصویر امنیتی